ویزای ویزیتوری

ویزای توریستی

انواع ویزا:

ویزای اقامت موقت که به آن ویزای توریستی نیز گفته می شود، یک سند رسمی است که توسط یکی از دفاتر ویزای کانادا صادر شده و در گذرنامه شما ثبت می شود تا نشانگر آن باشد که شما شرایط ورود به خاک کانادا را برای اقامت موقت دارید (به عنوان یک توریست، یک دانش آموز و یا یک نیروی کار).

میلیون‌ها گردشگر و مهاجر با اهداف گوناگون هرساله به کانادا سفر می‌کنند. به‌جز شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم، افرادی که قصد ورود به کانادا رو به‌طور موقت دارن، ازجمله گردشگران، کارگران موقت خارجی و دانشجویان خارجی باید پیش از ورود، ویزای اقامت موقت یا Temporary Resident Visa دریافت کنند.
برای ملیت های مختلف، قوانین متفاوتی هست و ایرانی‌ها برای ورود به کانادا به TRV نیاز دارند. ویزای توریستی کانادا یا Visitor Visa که زیر گروه Temporary Resident Visa تقسیم بندی میشه یکی از انواع ویزای کاناداست که دارنده اون میتونه بسته به نوع ویزای توریستی خودش (سینگل کانادا، مولتی کانادا، سوپر ویزای کانادا) وارد خاک این کشور شده و هر بار تا مدت معینی در کانادا بمونه.
ویزای ویزیتوری
ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا عمدتا به دو شکل ویزای یکبار ورود single entry و یا ویزای مولتیپل کانادا multiple entry صادر میشه. ویزای توریستی کانادا برای متقاضیان ایرانی بسته به نوع درخواست اونها به شکل یک بار ورود و یا مولتیپل صادر میشه. برای مثال اگه متقاضی ویزای توریستی کانادا قصد شرکت در یک کنفرانس و یا همایش علمی، فرهنگی رو داشته باشه، ویزاش بصورت یک بار ورود با تاریخ مشخص برای خروج از خاک کانادا صادر میشه؛ اما اگه متقاضی با ارائه مدارک مورد نیاز تقاضای ویزای بلند مدت توریستی کنه، براش ویزای مولتیپل کانادا صادر خواهد شد.

ویزای توریستی کانادا، با اهداف گردشگری، تفریح و یا بازدید از دوستان و یا خانواده صادر میشه. این روزها و با فروکش کردن شرایط ویژه ویروس کرونا، به دلیل جاذبه‌های گردشگری فراوان کشور کانادا و همچنین شرایط عالی ویزای توریستی کانادا، درخواست متقاضیان ایرانی رو به افزایش است. لازم به یادآوریست که شما با داشتن ویزای توریستی کانادا، مجاز به کار کردن و یا تحصیل در این کشور نخواهید بود.

آیا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟ تنها کافیست یک وقت مشاوره رزرو کنید

ما با خدمات پیشرفته مشتریان خود را تا آخرین لحظه حمایت می‌کنیم

X