اسپانسرشیپ همسر

ویزای اسپانسرشیپ همسر برای کانادا

جایگاه همسر یکی از اصلی ­ترین بخش‌­ها در هر خانواده است. به­ همین سبب دولت کانادا با ویزای اسپانسرشیپ همسر کانادا این امکان را فراهم می ­آورد که اعضای یک خانواده بتوانند در کنار یک ­دیگر زندگی کنند. بر اساس ویزای اسپانسرشیپ همسر کانادا افرادی که اقامت دائم کشور کانادا را دارند یا سیتیزن این کشور محسوب می‌شوند، می­‌توانند اسپانسر همسر خود شوند و او از این طریق، می­‌تواند به کشور کانادا مهاجرت کند و در کنار همسر خود زندگی کند.

یکی از شرط‌های برخورداری از ویزای اسپانسرشیپ این است که این زوج، حداقل یک سال باید با هم زندگی کرده باشند. بعد از اقدام برای مهاجرت، اداره­ مهاجرت کانادا، شرایط زوجین را بررسی می­ کند و تصمیم نهایی را به آن‌ها ابلاغ می ­کند.

سن فرد اسپانسر کننده باید بالای ۱۸ سال باشد. این فرد در زمانی که اقامت دائم فرد اسپانسر شونده صادر می­ شود، باید ساکن کشور کانادا باشد. یکی دیگر از شرایط فرد اسپانسر کننده این است که باید تعهد دهد که تا سه سال قادر است تمام هزینه­ های زندگی فرد اسپانسر شونده را بدون قید و شرط پرداخت نماید. هم­ چنین اسپانسر کننده در سه سال اخیر نباید اسپانسر فرد دیگری شده باشد. یکی از شرایط اساسی برای اسپانسر شدن در کشور کانادا، این است که فرد نباید زندانی و ورشکسته شده باشد و جرم سنگینی را نیز مرتکب نشده باشد.

اسپانسرشیپ همسر
آیا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟ تنها کافیست یک وقت مشاوره رزرو کنید

ما با خدمات پیشرفته مشتریان خود را تا آخرین لحظه حمایت می‌کنیم

X