برنامه تکنولوژی بریتیش کلمبیا

یک برنامه استانی جذاب

برنامه تکنولوژی بریتیش کلمبیا یکی از برنامه های استانی برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و مهارت می باشد. استان بریتیش کلمبیا این برنامه را بر مبنای توامندی تخصصی متقاضی در حوزه تکنولوژی و همچنین تطابق با نیاز بازار کار و شرایط اقتصادی استان طراحی و معرفی نموده است .

اداره مهاجرت کانادا از ماه جون 2021 تصمیم به دائمی کردن این برنامه مهاجرتی کرد. بنابراین برنامه پایلوت حوزه تکنولوژی بریتیش کلمبیا از این تاریخ، به برنامه تکنولوژی بریتیش کلمبیا تغییر نام داد.

در این برنامه یک لیست مشاغل مورد نیاز متشکل از 29 شغل در حوزه تکنولوژی معرفی شده است. بنابراین آن دسته از نیروی کار خارجی که دارای پیشنهاد شغلی در یکی از 29 شغل مورد نیاز در این لیست می باشند، می توانند از این طریق برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده و به راحتی اقامت دائم کانادا را برای خود و خانواده اخذ نمایند.

متقاضایان قبل از برنامه ریزی برای مهاجرت به کانادا باید از  الزامات این برنامه آگاهی یافته و آن را با شرایط خود مطابقت دهند تا بتواند از شرایط خوبی برخوردار شوند تا شانس بیشتری برای پذیرش در دوره های انتخاب متقاضی این برنامه داشته باشند.

 

برنامه تکنولوژی بریتیش کلمبیا
آیا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟ تنها کافیست یک وقت مشاوره رزرو کنید

ما با خدمات پیشرفته مشتریان خود را تا آخرین لحظه حمایت می‌کنیم

X