ویزای استارتاپ

آیا ایده تجاری خلاقانه ای دارید؟

با ویزای استارتاپ کانادا  Start-up،این کشور به دنبال جذب کارآفرینانی است که پتانسیل راه اندازی شرکت های نوآور و خلاق را داشته و بتوانند در کانادا، ایجاد اشتغال کنند. ویزای استارتاپ کانادا با هدف رقابتی تر بودن کانادا در حوزه جذب استارتاپ ها راه اندازی شده است و نگاه کانادا به آینده این ویزا بسیار روشن است.

برنامه استارت آپ کانادا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت دائم در کاناداست. در واقع start up به کسب و کار نوپایی گفته میشه که عموما در زمینه تکنولوژی فعالیت دارند. در طی چند سال اخیر سازمان مهاجرت کانادا، با هدف تشویق صاحبان کسب و کارها به مهاجرت به این کشور، روش ویزای استارت آپ کانادا رو مطرح کرد تا دارندگان ایده ها و طرح های نو و کار آفرینان خلاق بتونن با سرمایه گذاری در این کشور، بستر مهاجرت رو برای خودشون مهیا کنن.

چشم انداز ویزای استارتاپ کانادا اینه که بستری مثل سیلیکون ولی آمریکا فراهم بشه تا بهترین های دنیا، راهی کانادا بشن.

ویزای استارتاپ

طبق تعریف

برنامه ویزای استارت آپ کانادا، كارآفرینان مهاجری را که دارای مهارت و پتانسیل لازم برای ایجاد شغل در کانادا هستند را مورد هدف قرار میدهد.  این گروه باید پروژه هایی راه اندازی کنند و یا در آنها سرمایه گذاری کنند که:

ابتکاری باشند
بتوانند برای کانادایی ها شغل ایجاد کنند
بتوانند در مقیاس جهانی رقابت کنند

اگر بتوانید برای ایده خود از یکی از سازمانهای تعیین شده توسط دولت تأییدیه بگیرید، میتوانید از این طریق برای مهاجرت به کانادا مهاجرت کنید.

ایده نوآورانه، شرط لازم ولی نه کافی

آیا ایده شما توانایی رشد در مدت زمان کوتاه را دارد؟‌

اگرجواب شما به سوالات بالا، مثبت است، حالا وقت آن است که از یکی از سازمان های مورد تایید دولت کانادا تاییدیه بگیرید و آنها را راضی به سرمایه گذاری در ایده خود کنید.

حالا باید اداره مهاجرت کانادا هم قانع شود که قصد راه اندازی استارتاپ را دارید.

و در پایان این مسیر، اقامت کانادا از طریق ویزای استارتاپ به شما و خانواده شما تعلق خواهد گرفت.

آیا نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟ تنها کافیست یک وقت مشاوره رزرو کنید

ما با خدمات پیشرفته مشتریان خود را تا آخرین لحظه حمایت می‌کنیم

X